Topic: Tynkowanie..sposob na dekor

Witam. Zakładam topic z uwzględnieniem pomysłów na dekorowanie ścian. Mnie nic do głowy konkretnego niestety nie przychodzi, a powinno, bo remont zaczyna się już za chwilę. Obiecałem żonie, że pomyślę coś nad dekoracjami, ale jakoś nic mnie nie przekonuje. Żona rzuciła temat by założyć piaskowca w salonie, mnie się nie podoba i wydaje mi się, że nie jest już modny. Ktoś z was ma jakiś ciekawy pomysł na aranż? Jakby tu udekorować ścianę w salonie?

Re: Tynkowanie..sposob na dekor

Witaj. Chyba rozumiem, co masz na myśli. Mnie się piaskowiec osobiście też nie podoba. Kiedyś mieliśmy, to się non stop kurzy, jak jest jasny to zaraz widać. Fajnie wyglądają jakieś tapety dekoracyjne albo coś takiego jak tynk strukturalny gruboziarnisty. Tylko z tym musiałbyś trochę popracować. W sumie to można połączyć jedno drugiego nie wyklucza. No, ale to tylko moje zdanie, każdy może mieć inne. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w poszukiwaniu ideału.

Witajcie. Mnie się osobiście podoba piaskowiec, ale jak koleżanka już zaznaczyła, rzeczywiście się kurzy. My zrobiliśmy ten błąd, że mamy piaskowiec i kominek w salonie, już nie raz się zakopcił. Gdybym dziś miał remontować to chyba bym wybrał inną alternatywę dekoracyjną. Widziałem fajne tynki dekoracyjne w Łodzi, świetnie wyglądały. Ewentualnie jeszcze tapeta natryskowa, chociaż efekt trawertynu na ścianie bardziej mi przypada do gustu.

Wiecie, co, tak sobie czytam was i nie rozumiem, po co ten stres. Najlepiej udać się do źródeł, sprawdzcie sobie co oferuje dystrybutor farb i tynków grupa RM i po sprawie. Zdaje się, że dla każdego mają coś fajnego. Ja tam jestem za piaskowcem, jeśli mam wygłaszać swoją opinię.