Topic: Trend kupowania butów po sezonie.

Kliencie potrafią mnie zaskakiwać. W maju przychodzą i pytają o kozaki, a w grudniu o sandały. Oj pomieszało się niektórym od skoków temperatury…Ale muszę być przygotowana również na to. Szukam hurtowni, która przez cały rok sprzedają asortyment zarówno i na zimę i na lato. Muszę jakoś dogodzić moim klientom.

Re: Trend kupowania butów po sezonie.

Nie tylko i Ciebie trafią się takie kwiatki… To generalnie trend oszczędnościowy. Wziął się z tego, że wiele osób sądzi, że w zimie lepiej kupować na lato i odwrotnie, bo wtedy jest taniej. Skąd i jak to nie wiem.

No trudno znaleźć logikę w tym. Ale ten namiar jakiś dajcie…

Aha, no własnie. Tutaj masz całoroczną sprzedaż całego asortymentu http://www.form24.pl/contact-pol.html. Bez zbędnego gadania sprzedają jak leci według zamówienia. Nie musisz się tłumaczyć, po co Ci kozaki w maju.

Ciekawe, czy jak to miałby być prezent dla Was to nie cieszyłybyście się z koazków w maju?

Ok. cofam wszystko. Możesz sprezentować mi jakąś parę.

Heheh, a kupisz w tej hurtowni obuwniczej, o której pisałyśmy wyżej. Zdążyłam już się dowiedzieć, że mają wszystko w rewelacyjnych cenach, więc jako dżentelmen możesz też zamawiać.