Topic: Wrażenia po domowym basenie.

Dziewczyny po raz pierwszy byłam ostatnio na wieczorze panieńskich, który zorganizowała znajoma przyszłej panny młodej i to na ....basenie. O tym co się działo w jej trakcie nie będę Wam mówiła, bo to tajemnica, ale jedno muszę Wam powiedzieć. Te wrażenia z krytego basenu na otwartej przestrzeni rewelacyjne. Nie wiedziałam, że można coś takiego wybudować na ogrodzie.

Re: Wrażenia po domowym basenie.

Też byłam już na takiej imprezie. Basen ma jednak to coś. Hamulce wtedy puszczają i można zupełnie inaczej się bawić.

To wiadomo, ale chodzi mi o samą przyjemnność przebywania na takim obiekcie. Basen niby niezbyt duży, ale ta atmosfera robi swoje.

Dużo robi tutaj kwestia zadaszenia nad basenem. Jeśli aura na zewnętrz jest delikatnie mówiąć niesprzyjająca, to zabawa w takich warunkach już ma zdecydowanie inny wymiar. A jak jeszcze jest ekstra towarzystwo to można się bawić na całego.

Mówię Wam dobrze, że nie było tam naszych facetów, bo dopiero by sobie pomyśleli kogo sobie wzięli za swoje parnerki. Ale raz na jakiś czas można sobie wyjść z domu i poszaleć.