Topic: Czy znacie jakąś firmę dzierżawiącą kserokopiarki?

Chciałbym wydzierżawić sobie takie urządzenie bo do działalności gospodarczej podszedłem bardziej testowo, czyli jeśli się uda to poświęcesie temu calkowicie ale jesli nie no to nie strace aż tak dużo. Wiem że leasing sie bardzie opłaca, ale wolę zapewnić sobie łatwość rozwiązania wszystkich umów i zbycia majątku jeśli mój pomysł okazesie klapą. Mam nadzieje ze mi pomozecie.

Re: Czy znacie jakąś firmę dzierżawiącą kserokopiarki?

ja co prawda brałam kopiarke w leasing wiec jak dokladnieprzeboegawypozyczenie to nie jestem w stanie ci powiedziec, ale firma która mnie obsluguje zajmuje sie tez dzierżawą. Tu link http://www.telekontrakt.pl/. Firma jest rzetelna i poważna, od wielu lat zajmuje się kopiarkami i można jej zaufać pzdr.

Re: Czy znacie jakąś firmę dzierżawiącą kserokopiarki?

Wypożyczałem u nich drukarke i bardzo mi sie to podobało bo formalnosci było bardzo mało, a serwisowanie które było konieczne bo ktoś włożył do podajnika zszyte kartki było szybkie. Dobrze robisz ze chcesz na początek wypożyczyć takie urządzenie, bez niego nie da sie normalnie prowadzic biura a jesli jest ryzyko ze pomyslmoze nie wypalic to lepszego rozwiazania kwestii porządnej drukarki nie ma. Sam robiłem podobnie i źle na tym nie wyszedłem smile