Topic: Gdzie znajdę najlepsze ceny sprzedaży owiec?

Pomóżcie mi proszę w znalezieniu firmy zajmującej się sprzedażą owiec. Zalezy mi na zdrowych sztukach, w dobrej cenie, najlepiej z dostawą do gospodarstwa. Będę niezmiernie wdzięczna za każdą informację.

Re: Gdzie znajdę najlepsze ceny sprzedaży owiec?

Kolega niedawno opowiadał mi że niedrogą sprzedaż owiec prowadzi obecnie AGH. Mają siedzibę pod Poznaniem przy A2 wiec mozesz sie przejechac i obejrzec przed zakupem. W tym roku pewnie wezmę od nich warchlaki bo mają bardzo niskie ceny a firma jest polecana i cieszy sie dobrymi opiniami wiec trzeba sprawdzic co i jak.

Słyszałem że ta firma prowadzi bardzo dobry skup. Podobno cena trzody jaką oferują jest o wiele wyższa niż u konkurencji a do tego mają własny tabor. Mój szwagier bardzo często im sprzedaje, ostatnio nawet zastanawiał się nad eksportem bo pomagają przy dokumentach i lekarzu, a wiadomo jakie to udogodnienie.

Eksport zawsze był opłacalny jeśli dobrze załatwi się formalności. Ale niestety trzeba miec przy tym duzo doswiadczenia i ogrom wiedzy. Z ojcem kiedys zabieralismy sie za eksport ale nie udalo nam sie w pore ogranac papierów. Gdybysmy wtedy wiedzieli ze mozna gdzies dostac jakas pomoc to pewnie sprawy potoczylyby sie inaczej.