Topic: Płot z paneli, czy jest wytrzymały?

Prowadzę komis samochodowy i chciałbym trochę w niego zainwestować żeby zdobyć nowych klientów. W pobliżu buduje się nowe osiedle więc będzie dobrze widziane jeśli zadbam o wygląd mojego biznesu. Chciałbym postawić płot z paneli metalowych ale obawiam się że nie jest on na tyle wytrzymały żeby powiesić na nim baner reklamowy. Jeśli ktoś ma doświadczenie w tej kwestii to proszę o wyprowadzenie mnie z błedu.

Re: Płot z paneli, czy jest wytrzymały?

W firmie w której pracuję mamy ogrodzenie z takich paneli. Cały front obwieszony jest w banerach i reklamach, nawet podczas wichur nic się nie uszkodziło. Załatwiałem faktury i dokumentacje dla tego projektu, zamówienie było z firmy DRU MAR, tu masz link do paneli - http://www.drumar.pl/ogrodzenia_panelowe . Pozdrawiam.

Re: Płot z paneli, czy jest wytrzymały?

Jeżeli interesują cie niedrogie systemy ogrodzeniowe – firma DRUMAR wypada najlepiej pod względem kosztów i jakości. Trafiłam na nich kiedyś w interencie, poczytałam opinie no i się zdecydowałam. To był dobry wybór bo ogrodzenie od wielu lat nie rdzewieje, spawy trzymają solidnie, jednym słowem wszystko jest jak być powinno.