Topic: W jakich opakowaniach kupuje się kawior?

Chciałem sobie kupić porcje kawioru. Wiem, że to dość drogi produkt, więc kupuje się go raczej na gramy, a nie na kilogramy. Za bardzo nie wiem jednak, jak to się ma do samej objętości, nie chce kupić za mało, ale też nie chce przesadzić z ilością.

Re: W jakich opakowaniach kupuje się kawior?

Ja tam zawsze kupuje w małych porcjach. Każdy rodzaj kawioru jest nieco inny, więc wolę degustować niż się zajadać. Ale tutaj panuje pełna dowolność i każdy robi tak jak chce.

Ja w kawior w sklepie kupuje podobnie do kolezanki. Dla mnie lepsze są małe opakowania. Dłużej zachowują świeżość i można zmienić zawsze jego rodzaj, jak smak nie przypadnie ci do gustu.

Myślę, że 50 gram to będzie odpowiednia ilość. Ja mojego kawioru w czarnej odmianie nie żałuje sobie i kupuje kilka opakowań na raz. Tak jak pozostali wolę mniejsze opakowanie, ale mam ich w zapasie zawsze kilka. Nigdy nie wiadomo, kiedy najdzie mnie ochota na zjedzenie czegoś pysznego albo kiedy niespodziewanie wlecą do mnie goście.

Kawior jest wyśmienity...:)

Chociaż nie każdy lubi ten przysmak, to ja raz na jakiś czas kupuję sobie małą puszeczkę na poprawę humoru.