Topic: Czym zainteresować nastolatka żeby oderwał się od monitora?

Jestem młodym ojcem i narazie mam dwoje dzieci, córka w wieku 7 lat, a syn 15 ale już po nim widzę że nie garnie się do sportu i wysiłku. Nie ma nadwagi ale to jak spędza dzien jest dla mnie alarmujące. Czym go zainteresować żeby coś go wciagneło i pomogło zdrowo i kreatywnie spędzać czas?

Re: Czym zainteresować nastolatka żeby oderwał się od monitora?

Miałam ten sam problem z moimi bliźniakami. Pomyślałam że kupie im dobre kolarzówki i niedrogie komplety ubrań na rowery. Na początku im się nie chciało kombinowali żeby się wymigać od tras które im wymyślałam ale najpierw jeden połknął bakcyla a potem drugi. Od zawsze mieli olbrzymią wyobraźnię, wiedziałam że jeśli kupie im ubrania takie jak mają w prawdziwych wyścigach to szybciej się zaangażują. Chyba to właśnie był ten pinkt zapalny big_smile.

A mogłabyś powiedzieć w jakim sklepie kupiłaś i jakie koszulki wybrałaś? Będę wdzięczny.

Przjerzałam sporo sklepów i z całą pewnością polecam Cycling Passion. Świetnie zaopatrzony profesjonalny sklep z bardzo przystępnymi cenami. Zamówiłam tam koszulki Saxo Tinkoff w których bliźniaki wyglądają po prostu niesamowicie smile. Wszyscy sąsiedzi sie za nimi oglądają i żartują że za pare lat beda nas reprezentować na swiecie.