Topic: Jak sprawdzić zużycie energii?

Witajcie drodzy użytkownicy. Chcę w swojej firmie zrobić takie małe badanie i zobaczyć czy nasz budynek w którym pracujemy jest we właściwy sposób ocieplony  i czy jego energia czasami gdzieś nie ucieka?  Jak mam to zrobić? Gdzie szukać jakiejś firmy, która się tym zajmuje? Ostatnio coś słyszałem, że jakaś ustawa została w tym względzie podpisana i że trzeba to sprawdzić, dlatego chętnie znajdę jakichś specjalistów, którzy się tym zajmą i przy okazji jeszcze wszystko mi wytłumaczą.

Re: Jak sprawdzić zużycie energii?

Cześć. W takim razie wydaje mi się, że będzie Ci tutaj potrzebny audyt sprawności energetycznej. Tak się to nazywa i czegoś takiego właśnie szukaj. To Ci właśnie powie ile energii zużywacie ile z niej jest marnowane i co można zrobić, żeby ogólnie polepszyć Waszą sytuację w tym względzie.

Hmm… A kto się tym zajmuje tak profesjonalnie, kto mi by mógł to zrobić? Znasz jakieś firmy? Szukam właśnie tutaj profesjonalistów w tej dziedzinie bo bardzo mi zależy żeby to porządnie było zrobione.

Może firma Ekoprodet? Oni się tym na 100% zajmą profesjonalnie, bo właśnie w tym się specjalizują i na co dzień zajmują.