Topic: Czym charakteryzuje się profesjonalny make-up?

Czym według Was powinien wyrózniac się profesjonalny makijaż? Czy można nauczyć się wykonywać taki make-up samodzielnie w domu?

Re: Czym charakteryzuje się profesjonalny make-up?

Jeśli o mnie chodzi, to profesjonalny makijaż zawsze wykonuje mi wizażystka. Zdaję się na nią, kiedy zalezy mi, żeby wyglądać szczególnie dobrze, np. kiedy mam jakąs imprezę albo ważne spotkanie biznesowe. Być może można nauczyć się samemu robić taki profesjonalny make-up, ale ja mam tyle róznych zajęć, ze nie znalazłabym na to czasu.

Jasne, ze można nauczyć się robić profesjonalny make-up, jednak w tym celu najlepiej udać się na specjalistyczny kurs makijażu w Warszawie, podczas którego można poznać rózne techniki makijazowe oraz aktualne trendy w wizażu. Po takim kursie można już robić profesjonalny makijaż samodzielnie w domu.

Rozumiem więc, ze profesjonalny makijaż powinien uwzględniac rózne techniki oraz nowe trendy w makijażu. A czyms więcej się charakteryzuje taki make-up? Bo z tego co widze rózni się od makijażu wykonywanego przez amatorki. Wystarczy spojrzeć na stronę http://www.makeupstudio.net.pl/makijaz- … y-warszawa, gdzie znajdują się zdjęcia profesjonalnie umalowanych celebrytek.

No profesjonalny make-up wyróżnia się też tym, że do jego wykonania używa się kosmetyków z najwyższej półki, żeby był trwały, dobrze krył to co ma ukryć i uwydatniał to, co u danej kobiety warto uwydatnić.