Topic: Miejsce na wczasy zdrowotne, turnus rehabilitacyjny?

Dzień dobry, niedługo muszę wybrać sobie miejsce na wczasy zdrowotne, taki wyjazd rehabilitacyj-ny i nie wiem, gdzie warto pojechać. Macie jakieś sprawdzone ośrodki? Miejsca, w które można jechac w ciemno, bo tam fajnie i niezbyt drogo?

Re: Miejsce na wczasy zdrowotne, turnus rehabilitacyjny?

A co byś wolała, gdzie lubisz spędzać turnusy rehabilitacyjne Morze, jakieś nizinne ośrodki czy może coś bliżej gór? Byłaś już kiedyś na jakimś wyjeździe tego typu? Pytam, bo nie wiem, co ci poradzić, bywałem już wróżnych zakątkach kraju i mógłbym ci parę miejsc polecić, tylko zdecyduj się na określony teren.

Jakoś specjalnych preferencji do miejsca nie mam, ot, po prostu chcę pojechać przed siebie i pobyć w ładnym, zdrowotnie działającym na ciało i psyche miejscu. Tyle. smile

Znam różne fajne ośrodki rehabilitacyjne, jeden z nich jest np. nad morzem, w bardzo ładnej, zacisznej i kameralnej okolicy (trzymaj adres: http://www.klinika-rcv.pl/), może tam? Albo góry, w okolicach Szklarskiej, tam też można bardzo dobrze, aktywnie odpocząć w eleganckim ośrodku. Z tego, co pamiętam, w obu miejscach organizu-ją nie tylko turnusy rehabilitacyjne, ale także wczasy dla ludzi, którzy chcą po prostu odpocząć od cdziennego życia. Wczasy pełne zdrowego jedzenia i ruchu kontrolwanego przez specjalistów, za-znaczam.

Chyba właśnie coś takiego by mnie interesowało..

To jest naprawdę świetna opcja, żeby się tak odstresować, aktywnie spędzić wakacje

Byłam na takich zdrowotnych wczasach, o odchudzanie chodziło – no naprawdę wspaniały wyjazd, odpoczęłam ale też i zrzuciłam tu i tam trochę. wink Warto. smile

Nie chce chudnąć, ale dojść do siebie po problemach.. niemniej jednak dziękuję za odpowiedzi.

Polecam się na przyszłość. wink