Topic: Tabliczka z tekstem – kto zrobi?

Prowadzę manufakturę produkującą stylowe zegary. Wzornictwo utrzymane w klimacie steampunk, generalnie patrząc na moje produkty macie skojarzenia z maszynami, przemysłem itd. Stąd mój pomysł z tabliczkami znamionowymi, takimi jakie są na urządzeniach mechanicznych. Każdy zegar z takim czymś, a na tabliczce moje logo i jakiś tekst. Kto mi zrobi coś takiego w rozsądnej cenie?

Re: Tabliczka z tekstem – kto zrobi?

Robisz zegary a nie ogarniesz tabliczek we własnym zakresie? LOL, coś słaby z Ciebie rzemieślnik skoro musisz przy takich drobiazgach posiłkować się gotowcami... To taki problem wziąć kawałek metalu i naskrobać jakiś zgrabny napis czy rysunek?

Nie rozumiem kolego o co Ci chodzi. Grzecznie zapytałem czy ktoś ma jakiś pomysł, ma namiary na wykonawcę. Uwierz mi, że gdybym umiał to sam bym sobie to ogarnął, a nie szukał pomocy na forum.

Wiem, że ktoś kiedyś zapodał linka do firmy która grawerowała obrazki i napisy na różnych powierzchniach. Robili też laserowe wycinanie papieru i ileś innych usług świadczą. Niestety nie pamiętam już nazwy. Może wpisuj pytania w Gugla to trafisz na coś ciekawego. Pozdrowki!

Hej ta firma o której pisała laska powyżej to chyba ta http://rytownia.pl/top-10/breloczki-z-grawerem. Wtedy chodziło o breloki wprawdzie, ale skoro grawerują na nich to takie tabliczki metalowe jak chcesz też zrobią. Laser jest bardzo uniwersalny, do tego wszystkim steruje komputer więc możesz wysłać swój gotowy projekt w formie pliku i wszystko się zrobi automatycznie. Jakość takich grawerów jest bardzo dobra – przyjrzyj się różnym akcesoriom w sklepach.