Topic: Nowoczesny salon fryzjerski w poznaniu?

Hej witajcie. Chciałabym zrobić sobie nową fryzurę jeszcze przed końcem wakacji ale niestety nie wiem do kogo się umówić. Moja fryzjerka jest na dłuższym urlopie a boję się trochę iść do kogoś niesprawdzonego. Polecicie mi coś dziewczyny?

Re: Nowoczesny salon fryzjerski w poznaniu?

Jeżeli szukasz dobrego salonu fryzjerskiego w Poznaniu to chyba najlepiej będzie się udać na rynek. Jest tam kilka zakładów, wszystkie bardzo profesjonalne więc nie musisz się martwić o jakość smile Wysyłam na pw link do strony zakładu do którego ja chodzę smile

Też tak kiedyś myślałam że skoro na rynku to na pewno będzie super i pięknie. Okazało się że wywaliłam ponad 200 złotych na farbowanie itp. a babeczka zrobiła mi to jakąś tanią farbą ze po 3 myciach już nie było tego koloru...

Zakład zakładowi nie równy ale jak pójdziesz na grobla to tam masz taki fajny zakład. Łatwo go zauważyć bo jest bardzo nowoczesny a pracownicy naprawdę starannie wykonują każde cięcie smile

Zgadzam się z przedmówcą bo sama tam chodziłam jeszcze jak mieszkałam w Poznaniu. Powiem wam szczerze że gdyby nie te 300 kilometrów to jeździła bym tam dalej raz w miesiącu.