Topic: Czuję się wypalony, co radzicie?

Witam wszystkich. Mam problem, ale nie wiem od czego zacząć. A mianowicie, jako właściciel firmy jestem ciągle w biegu, od rana do wieczora tylko praca, wyjazdy, konferencje i tak w kółko. Mało sypiam, nie mam apetytu, juz dłużej tak nie moge żyć, z żoną i dziećmi od lat nie byłem na wakacjach, bo mysle że jak wyjadę, to firma się zawali, żona jest coraz bardziej zła, dzieci nie maja ze mną kontaktu, jakbym był obcy. Czuję się wypalony i nie wiem co robić, poradźcie coś.

Re: Czuję się wypalony, co radzicie?

A co tu radzic gościu, po prostu zwolnij, nie ma co się szarpać, bo zdrowie masz tylko jedno, a i rodzina ci się może posypać, uważaj tylko, żebys nie załował!   

Też sądzę że powinienes troche zwolnić, ale tak naprawdę, to może poszedłbyś na jakąś psychoterapię, bo sam to możesz sobie nie poradzić. I nie myśl że psychoterapia jest tylko dla ludzi poważnie chorych. Każdy człowiek powinien mieś przekonanie, że inni go rozumieją, że jest ważny i że rodzina go kocha. Spróbuj, naprawdę warto.

Wiem cos na ten temat, ponieważ już to przerabiałam ze swoim partnerem, tez był wpalony zupełnie jak ty, ale w porę znaleźliśmy w Warszawie na Bielanach świetnego psychologa, który bardzo pomógł mojemu partnerowi. On uświadomił mu, że pieniądze i kariera nie są najważniejsze w życiu, że bardzo ważna jest rodzina, także jej potrzeby. Owszem, praca jest bardzo ważna, ale nie kosztem wszystkiego. Teraz jesteśmy naprawdę szczęśliwi.

no dobra, ale może troche więcej szczegółów o tym psychologu, bo chyba rzeczywiście muszę się udać na konsultacje.

nie wiem gdzie mieszkasz, ale widzę, że naprawdę potrzeba jest Ci pomoc psychologiczna Warszawa z pewnością ma wiele gabinetów psychoterapeutycznych, ale gabinet na Bielanach jest naprawdę dobry i godny polecenia. Jest tam świetna pani psycholog, która ma wielkie doświadczenie i znakomite podejście do pacjentów.

chyba mówimy o tej samej pani psycholog, więc najlepiej zajrzyj na portal magnoliapsycholog.pl i poczytaj sobie na temat psychoterapii, może po konsultacjach wreszcie odnajdziesz samego siebie i wrócisz na właściwe tory. Powodzenia.

wielkie dzięki za wszystko, odzyskałem wiare w ludzi, na pewno skorzystam z waszych porad i udam się na terapię, mam nadzieję, że to mi pomoże, do usłyszenia.