Topic: Jaka firma robi szkolenia wstępne w Szczecinie?

Szukam firmy która robi szkolenia wstępne. Chodzi mi tutaj o podstawowe szkolenia z bhp, ppoż i pierwszej pomocy. Najlepiej ktoś kto ma wolne terminy. Proszę o namiary smile

Re: Jaka firma robi szkolenia wstępne w Szczecinie?

Jest sporo firm zajmujących się szkoleniami z tego typu rzeczy ale co do wolnych terminów to ciężko powiedzieć. Przecież nikt nie będzie dzwonił za ciebie i się dowiadywał smile Wysyłam namiary na jedną sprawdzoną firmę.

Jak by nie patrzeć to szczecin to nie takie małe miasto więc na pewno znajdzie się ktoś warty uwagi i kto będzie miał akurat czas na ogarniecie dla ciebie tego tematu wink

Z mojej strony mogę polecić stronę http://szczecin-bhp.pl/ bo oni robią wszystkie te szkolenia o których mówiłaś i jest to jedna z rzetelniejszych firm jakie znam. Wszystko profesjonalnie, zawsze na czas i bez zbędnych niedomówień.

I super, w takim wypadku nie zostaje mi nic innego jak zadzwonić i się dowiedzieć smile Dzięki bardzo za odpowiedzi.

Jeżeli będziesz miała jeszcze chwilę żeby potem wejść na forum to daj znać jak tam z wolnymi terminami. Może i ja coś załatwię w tych terminach smile