Topic: Tania domena.. gdzie??

Witam! Chcę kupić tanią domene i ogólnie rozpocząć pewien biznes internetowy.. mam naprawdę na oku coś świetnego wink fajnie byłoby postawić jakiś serwer i wprowadzić do niego bazę potecnalnych klientów. Ale dobra, o tym dokładnie popisze z firmą, gdy już do jakieś trafię. Tutaj właśnie chciałbym prosić o pomoc Was.. znacie jakąś dobrą firmę? Możecie mi coś polecić? Będę wdzięczny za Waszą pomoc..

Re: Tania domena.. gdzie??

Ja niedawno zdecydowałem się na przeniesienie domeny wink zrobiłem to za stosunkowo niskie pieniądze i bardzo się zaprzyjaźniłem z firmą, która usługi tego typu oferowała. Zresztą to naprawdę świetni i profesjonalni ludzie. Bardzo dobrze się z nimi współpracuję.

Re: Tania domena.. gdzie??

Ja też postawiłem na www hosting i to się opłaciło, bo znacznie to napędziło mój biznes i w końcu mogę powiedzieć, że mi się dobrze powodzi.. na początku zdecydowałem się na testowy serwer VPS, czy wszystko jest w porządku, spodoba mi się itp.. no ale teraz to już bajeczka, jak wszystko świetnie śmiga wink

Re: Tania domena.. gdzie??

Ja polecam kupić domenę hekko, która naprawdę jest bardzo dobra. Mają bardzo dobrą ofertę dla swoich klientów. Sam osobiście nigdy nie miałem z nimi najmniejszych problemów, moi znajomi też, bo też im poleciłem tę firmę. Także warto się na nich zdecydować.