Topic: Miejsce na jesienne wakacje

Cześć. Szukam propozycji na jesienny wyjazd. Zastanawiam się właśnie nad tym, aby gdzieś wyjechać, z tym, że nie wiem jeszcze gdzie i za ile. Szukam fajnych opcji z tańszym noclegiem, czy macie może coś takiego na oku, może sami już wyjechaliście lub wyjeżdżacie. Prosze pochwalcie się swoimi wakacjami. Pozdrawiam

Re: Miejsce na jesienne wakacje

Siemka. Według mnie fajnym miejscem na wyjazdy są góry. Zawsze jest tam tyle do zobaczenia. Poza tym ten klimat, jedzenie zawsze mnie przyciągało. W górach na wakacjach poznałem swoją żonkę. Mile będę wspominał takie wakacje dlatego też każdemu polecam. A jeśli chodzi o czas jesienny to moim skromnym zdaniem jest to dobry czas na wakacyjne uniesienia tym bardziej, że oferty są po promocyjnych cenach.

Dzień dobry. Jesienią jest pięknie. Góry są wtedy w pełnej okrasie. Nie ma tylu ludzi co latem, ceny też są niższe, a zakwaterowanie na terenie górskim znacznie łatwiejsze do wyszukania i zarezerwowania. Wydaje mi się, że warto wziąć pod uwagę takie wakacje, ponieważ można wtedy więcej zrobić.

Cześć, a ja tam wole nasze polskie morze i to nie jesienią, a w pięknym lecie. Po co wyjeżdżać, jak pogoda pozostawia wiele do życzenia? Ja bym jesienią a pewno nigdzie nie wyjeżdżała. Jesienią to ludzie zabierają się do pracy, żeby móc zarobić sobie i odłożyć na przyszłoroczne wakacje. O właśnie takie jest moje zdanie. Pozdrowienia.

Oj mylisz się koleżanko, nawet nie wiesz ile osób wypoczywa jesienią w górach kiedy ty jak to napisałaś zabierasz się do pracy by zarobić na następne wakacje. Wtedy nie ma ruchu, ceny są niskie, pogoda czasami jesienią jest dużo ładniejsza jak latem.

Potwierdzam, jesień jest super na górskie wyprawy.