Topic: Ekspres do kawy

No witam. Mam ekspres do kawy ale mam niestety do niego żadnych tabletek okamieniających czy do czyszczenia. Pomyślałem sobie, że zapytam tutaj na forum o Wasze rady i opinie. Może coś dobrego mi doradzicie, gdzie warto kupić takie coś itp.?

Re: Ekspres do kawy

Ja kupiłam tabletki do czyszczenia ekspresu z tej stronki i ogólnie polecam na niej robić zakupy. Jest tam bardzo tanio w przeciwieństwie do wielu sklepów, które są o wiele droższe.. do tego, takie tabletki starczą na naprawdę długo.

Re: Ekspres do kawy

Ja zamawiałam tabletki odkamieniające stąd: http://filtrosfera.pl/Tabletki-czyszczce-Bosch-311769-tabletki-odkamieniajace-311556 i naprawdę jestem zadowolona. Zresztą co tu dużo mówić, to jedna z lepszych firm i sklepów, które oferują tego typu sprzęt i usługi.

Re: Ekspres do kawy

Całkowicie się zgadzam z ludźmi piszącymi wyżej. Przejrzałam liczne oferty i też zdecydowałam się na odkamieniacz w płynie z tej stronki: http://filtrosfera.pl/CFL-950-DeLonghi-EcoDecalk-500ml bo to się po prostu bardzo opłaca. W wielu sklepach jest o wiele drożej, a tu jest tania przesyłka i fajny asortyment.