Topic: Czy u was w firmie robi się filmy korporacyjne?

Od niedawna u mnie w firmie pracuje się zupełnie inaczej niż kiedyś. Wymyślono, że będziemy robić film korporacyjny. Nie do końca jestem przekonany o tym. Czy u was w firmie robi się filmy korporacyjne?

Re: Czy u was w firmie robi się filmy korporacyjne?

Wiesz tak naprawde teraz robienie filmów jest na porzadku dziennym. I teraz w gre wchodza już nei tylko filmy promocyjne. Tylko po prostu trzeba mieć na wszystko plan, żeby Gralo. A nie zdawac się na przypadek, bo wtedy bywa roznie. Dobry plan to podstawa.

U mnie w firmie robiono film korporacyjny bo to po prostu pomaga utrzymac lub zmienic wizerunek firmy. Można po prostu poinformowac przez to ludzi czym się zajmujecie co robicie dokładniej. U nas film taki robila Grupa Chimera  i byliśmy zadowoleni. Oni robia rozne filmy tez te wizerunkowe i szkoleniowe. Jak chcesz wiecej info to masz tu http://www.grupachimera.pl/filmy-korporacyjne.html i sprawdz co oferują.

Każdy film musi być przemyślany no i mieć cos co chwyci. Bo bez tego to po prostu zlepek nic nie znaczących scen. I na to tez trzeba uważać. Bo bez dokładnego planu to można się przejechac.