Topic: Skup aut w Katowicach

Witam. Szukam jakiegos dobrego skupu samochodowego, najlepiej w Katowicach lub okolicach. Chciałbym pozbyć się auta. Opel corsa 1 0 R3, w dobrym stanie, 10 letni, bezwypadkowy. Mam nadzieje , ze troche za niego dostanę... Polecicie cos rozsadnego? Z gory dzieki!

Re: Skup aut w Katowicach

Witaj, jest taki komis, bardzo dobry solidny, na stronie skup-samochodow-slask.pl mozesz sobie poczytac informacje na temat tego miejsca...  To duza firma, dziala na terenie calego Śląska i akurat ma tez punkt skupu samochodów w Katowicach co fajne, to to ze zajmuja sie zalatwianiem wszystkich formalnosci, o nic sie nie musisz martwic tak naprawde.  Placa gotówka albo przelewem zalezy od klienta

Jakos tak mimo różnych opinii tez jestem za oddawaniem samochodow do skupu samochodów, to chyba najrozsądniejsza a na pewno najbezpieczniejsze rozwiazanie.

Tak naprawde to to jest chyb a pierwsza porzadna firma, ktora zajmuje sie skupem pojazdów m in za gotowke na terenie woj Śląskiego. Najlepszy skup samochodow na Slasku Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tej firmy, osoba w obsludze udzielila mi bardzo szczegolowych informacji na temat mojego samochodu , rzeczowy gość bez owijania w bawełnę,

Ja równiez polecam!!!

Przyjmuja samochody w roznym stanie technicznym, rowniez uszkodzone i powypadkowe, od osob prywatnych i tez od firm

Ja akurat korzystalem usług z tego punktu auto skupu w Jaworznie Plusem jest tez to, ze osoby z firmy przyjadą na bezpłatną wycene w miejsce umowione z klientem, jesli trzeba to po odbiór tez moga przyjecha c z lawetą i zabrac auto. Generalnie bardzo przyjemnie sie wszystko zalatwia z ta firmą. Pozdrawiam

Dzieki Wam bardzo! Pozdrawiam!