Topic: Co zrobić z autem po wypadku?

Witam serdecznie. Miałem niedawno wypadek samochodowy. Auto normalnie do kasacji. NIe wiem co teraz z nim mam zrobić. Tak podejrzewam, że jego naprawa może mnie trochę kosztować, a i tak już nie będzie tak sprawny jak do tej pory był i nie wiem, jak to w ogóle się zabierać za to. hmm

Re: Co zrobić z autem po wypadku?

Wiesz co, daj sobie lepiej spokój z naprawianiem tego. Ja już z dośiwadczenia wiem, że nic dobrego nie wychodzi z naprawiania samochodów, które zostały skasowane. Po prostu o wiele lepiej je jest oddać na złom, gdzie jeszcze za to jakąś kasę dostaniesz, bo w naprawę włożysz kasę, a auto klepane to już jest jednak nie to

W żadnym wypadku na złom nie oddawaj! Przecież na złomie za taki zmasakrowany samochód to dostaniesz grosze i co niby masz z tym zrobić?? Sa takie firmy, które się zajmują skupem aut powypadkowych i możesz jeszcze dostać wtedy coś z wartości samochodu. Oczywiście nie całość, ale na pewno więcej niż na złomie!

No właśnie też tak myślałem, żeby może właśnie takim czymś się zainteresować. No le to nie jest sprawne auto, nie mam go jak dowieźć. A mieszkam we Wronkach nie wiem czy tutaj znajdę kogoś kto się tym w ogóle zajmuje i by to odebrał, kupił

Już spokojna Twoja głowa. Nawet jak mieszkasz we Wronkach to są takie firmy jak http://moto-home.pl/ które się zajmują po prostu skupem takich aut powypadkowych we Wronkach też, więc spokojnie możesz się z nimi kontaktować i obczaić sobie, co Ci dokładnie zaoferują

No to muszę przyznać teraz, że jestem zaskoczony, bo nawet nie podejrzewałem, że będę mógł coś tak dobrze sobie załatwić. A tu proszę bardzo. Udaje się i to całkiem spoko nawet. Bardzo dziękuję smile

Ależ nie ma sprawy, zawsze chętnie służę pomocą. Zobaczysz, że to Ci się będzie opłacało i dołożysz to do nowego auta, które sobie kupisz. A tak ze złomu nic by nie było, tutaj dostaniesz coś o wiele więcej wink