Topic: Hala stalowa - kalkulator wydatków

Cześć wszystkim. Szukam najkorzystniejszej oferty firmowej w związku z wykonaniem realizacji projektu na konstrukcje metalowe. Czy ktokolwiek z Państwa miał okazję korzystać już z takich firm? Ile was wyniosło wszystko, odpowiedzcie jeśli to dla Państwa nie problem. Pozdrowienia

Re: Hala stalowa - kalkulator wydatków

Hmm..na moje powinieneś wyszukać jakiś dobry kalkulator w wyszukiwarce. Wiele firm, które posiadają swoje strony www oferują możliwość sprawdzenia czy przeprowadzenia symulacji kosztów za pośrednictwem narzędzi kalkulatorowych dostępnych na ich stronie. Myślę, że nie powinno być z tym problemu.

Hej. Mój szwagier niedawno stawiał hale stalowe kalkulator za taki projekt znajdziesz na stronie firmy http://solidhale.pl/kalkulator/. Narzędzie jest bardzo dokładne, więc powinno ci od raz wyliczyć co i ile. Moim zdaniem konstrukcje stalowe są bardzo przyszłościowe.

Cześć. U nas mąż tez stawiał konstrukcję ze stali. Stawiał, to może za dużo powiedziane, ale zatrudnił firmę, która wykonała to tanio i bardzo szybko. Aż sama byłam zdziwiona, że tak szybko można to zrobić. Firma ta nazywała się Solid Hale. Byli bardzo uprzejmi i widać było zaangażowanie w ich pracy. Rzadko spotykane dzisiaj.

konstrukcje stalowe wcale nie są tak tanie, chyba korzystniej jest wybudować tradycyjnymi materiałami budowniczymi.

I tu się koleżanko odrobinkę mylisz, bo takie konstrukcje są znacznie tańsze, a tak samo wytrzymałe i solidne jak budowlane materiały. Myślę, że to znakomita alternatywa do tradycyjnego budownictwa przemysłowego, z resztą ktoś podał namiar na kalkulator możesz sobie także przeliczyć.