Topic: Potrzebuję oprogramowania do tworzenia sklepów internetowych

Witam wszystkich. Mam sklep internetowy na darmowej platformie ale jestem rozczarowana funkcjonowaniem, szybkością działania i ograniczonymi możliwościami. Przydałby mi się jakiś profesjonalny program do tworzenia sklepów który pozwoliłby mi zrealizować kilka autorskich pomysłów na wspomaganie zakupów przez klientów. Liczę że mi pomożecie.

Re: Potrzebuję oprogramowania do tworzenia sklepów internetowych

Jeśli chodzi sklep internetowy oprogramowanie najlepiej wybrać dedykowane czyli jak to się mówi – szyte na miarę. Masz wtedy całkowity wpływ na wygląd sklepu, możliwości sa w zasadzie nieograniczone, a co najwazniejsze zawsze mozeszdokonac zmian i liczyc na pomoc informatyków. Od razu polecam firmę z którą sam współpracuję - http://www.aptusshop.pl/. Pełen profesjonalizm za nieduże pieniadze, sklep działa szybko i bezawaryjnie.

Dziękuję za odpowiedź. Pytanie czysto hipotetyczne, czy można przenieść zawartość mojego obecnego sklepu do dedykowanego żeby nie musieć robić dwa razy niektórych rzeczy?

Zależy o czym mówimy, ale oczywiście można przenieść wszystko z tym że nie zawsze wszystko jest potrzebne. Pytanie najlepiej skierować do obsługi i oni ocenią co się nada a co trzeba przygotować od nowa.

Okej, właśnie tak myślałam. Czyli mogę tej firmie zlecić wykonanie projektu i w zasadzie nie musiałabym przykładać ręki do jego powstania? Mógłbyś jeszcze mi napisać jak z dodatkowymi funkcjonalnościami? Nie chcę niczego przegapić skoro mam możliwość zrobienia takiego sklepu jak chce.

Dokładnie tak jak piszesz, możesz zlecić zaprojektowanie sklepu wedle swoich wytycznych i dostać gotową do pracy platformę, albo wybrać nawet bazę przygotowaną specjalnie dla różnych branż i dowolnie ją modyfikować. Możliwości jak widzisz jest dużo, a wszystkie personalizują twój sklep tak żeby był wyjątkowy.

Znalazłam opis dodatkowych możliwości sklepu na stronie którą wysłałeś wiec dobrze ze juz na ten temat nie pisałeś. Temat do zamknięcia bo już wszystko wiem i zdecydowałam co dokładnie chciałabym w tym sklepie widziec. Pozdrawiam i bardzo dziekuje za pomoc.