Topic: Potrzebni jest mi biegły sądowy - pomocy!

Cześć forumowicze i forumowiczki! Jak zaznaczyłem w temacie, potrzebuję pomocy biegłego sądowego, ale niestety nie znam nikogo takiego w Poznaniu. Może macie jakieś doświadczenie w tej kwestii i znacie jakiegoś dobrego specjalistę, a może jakieś przedsiębiorstwo oferujące tego typu usługi? Mam nadzieję, że pomożecie mi kogoś znaleźć.

Re: Potrzebni jest mi biegły sądowy - pomocy!

A chodzi o jakiś konkretny problem? Mógłbyś przybliżyć trochę sprawę?

Niestety są to raczej prywatne kwestie, których nie mam zamiaru roztrząsać publicznie. Raczej pytanie zostało sformułowane jasno i nie potrzeba dodatkowych informacji, aby porozmawiać o biegłych.

Po pierwsze jeżeli interesują Cię biegli sądowi to powinieneś zerknąć na stronę internetową http://www.analityks.com.pl/, gdzie odszukasz sporą dawkę istotnych informacji na ich temat. Ponadto możesz zajrzeć pod zakładkę z rekomendacjami, aby sprawdzić skuteczność pracy tego przedsiębiorstwa. Ja osobiście jako prawnik korzystam z ich usług bardzo często i ani razu nie napotkałam na problemy.

A gdzie mogę odszukać jakiś kontakt do nich? Bo mam kilka pytań i wątpliwości, które chciałbym wyjaśnić. Niestety nie jestem za bardzo obyty w kwestiach internetowych, dlatego poproszę o bezpośredni link.

Służę pomocą! Pod linkiem http://www.analityks.com.pl/kontakt zamieszczono wszelkie dane kontaktowe - zarówno telefon jak i adres skrzynki e-mailowej. Radzę jednak umówić się na spotkanie, gdyż o trudnych sprawach lepiej rozmawiać osobiście.

Dodam od siebie, że przedsiębiorstwo to podejmuje się nawet trudnych zleceń. Posiadają oni odpowiednie wyposażenie, które pozwala na prowadzenie zaawansowanych badań. Co więcej, zawsze można oczekiwać precyzyjnych wyników. Nie wiem jaki zakres badań Cię interesuje, ale posiadają oni specjalistów z zakresu informatyki, biologii, fizykochemii, grafologii, lingwistyki oraz fonoskopii. Tak szeroki wachlarz pracowników, pozwala na prowadzenie różnorakich badań.

Właśnie takiej pomocy potrzebowałem - konkretów bez wnikania w szczegóły. Skontaktuję się z nimi na dniach i obgadam już z nimi sprawę. Mam nadzieję, że okażą się tak profesjonalni jak mówicie.