Topic: Bramy segmentowe z Poznania, czy to dobre rozwiązanie w przypadku braku miejsca?

Na mojej posesji, ze względu na rosnące drzewa mam bardzo mało miejsca na otwieranie bramy, czy w moim przpadku brama segmentowa będzie dobrym rozwiązaniem?

Re: Bramy segmentowe z Poznania, czy to dobre rozwiązanie w przypadku braku miejsca?

Zdecydowanie tak, jeśli zdecydujesz się na jej montaż masz po prostu oszczędność tego miejsca, które jest potrzebne do jej otwarcia.

Re: Bramy segmentowe z Poznania, czy to dobre rozwiązanie w przypadku braku miejsca?

Oczywiście, że tak, bramy segmentowe skladają się jak kartka papieru w taki wachlarz, więc pewnie domyślasz się jak to działa i jaki będzie miało wpływ na Twoje miejsce zamieszkania…

Polecam zajrzeć tutaj http://www.n-instalacje.pl/bramy-segmentowe/ jeśli ktokolwiek ma jeszcze wątpliwości co do tego, jak taka brama powinna działać i jak faktycznie działa. Bramy segmentowe z Poznania przebojem wdzierają się na polskie podwórka, bo oprócz tego, że są bardzo ładne, to są jeszcze bardzo funkcjonalne.

Bramy od n-instlacje.pl są znane w całym kraju i ja też je polecam.