Topic: Co to są feromony i jak je stosować. Macie jakieś strony z opiniami?

Hej dziewczyny. Ostatnio czytałam trochę o feromonach i chciała bym się dowiedzieć jeszcze więcej na ich temat. Macie jakąś fajną stronę gdzie jest to wszystko normalnie opisane i są jakieś opinie na temat popularnych produktów?

Re: Co to są feromony i jak je stosować. Macie jakieś strony z opiniami?

Same informacje o feromonach to możesz znaleźć nawet na wikipedii. Tak ogólnie rzecz biorąc to są to substancje chemiczne wytwarzane przez nasz organizm które maja za zadanie zachęcić płeć przeciwna. Łatwiej nie da się tego opisać.

Polecam ci stronę http://feromony-rank.pl/feromony/. Tam masz zakładkę o nazwie feromony co to i tam znajdziesz podstawowe informacje na temat tych środków ale na stronie jest także ranking męskich i damskich feromonów. Możesz zobaczyć jakie firmy są najbardziej polecane.

Skoro już tutaj piszę na forum to co wy możecie mi polecić? Już wiem co to są feromony i z tego co na stronie to chyba najpopularniejsze są te firmy love&desire.

Owszem. Sama stosuję produkty tej firmy i mogę ci powiedzieć że bardzo fajnie działają. Wczoraj byłam w klubie i psikałam się nimi to od razu po wejściu na parkiet miałam kilku adoratorów. Dużo większe powodzenie jest po takich środkach.

Używasz tego jak normalnego perfum. Pamiętaj tylko żeby kupić bezwonne bo mieszając zapachy nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Mała ta buteleczka trochę ale zamawiam i zobaczymy efekty wink Dzięki za odpowiedzi.