Topic: Jaki smoczek dla dzieci polecacie, który kupię w aptece internetowej?

Jak widać w temacie szukam dobrego smoczka dla dziecka. Polecicie mi coś? Jakąś firmę sprawdzoną? Tyle się tego narobiło obecnie, że trudno się zdecydować na coś konkretnego…

Re: Jaki smoczek dla dzieci polecacie, który kupię w aptece internetowej?

Ja polecam smoczki lovi. Bardzo fajne, wygodne dla rodziców i dla dziecka no i przede wszystkim bezpieczne. Mają wszystkie ważne atesty i certyfikaty, są dobrze sprawdzone i dostępne w aptekach. Ja z nich byłam bardzo zadowolona, a mam już 3 dziecko i dla każdego ich używam smile Polecam w stu procentach.

O, czyli koleżanka bardziej doświadczona, super. T o może podpowiesz mi jak sobie radzić z nietrzymaniem moczu po porodzie? Mój był bardzo ciężki i niestety nadal mi się to wszystko nie unormowało… Lekarz mówi, że mam się nie przejmować, bo tak niestety może być, ale to jednak bardzo krępujące…

No to niestety musisz przeczekać, unormuje ci się wszystko jak wszystko ładnie tam się zagoi i wróci do normalności po takim wysiłku. Polecam Ci stosować po prostu takie wkładki: https://www.aptekagemini.pl/wkladki-hig … sztuk.html i to przeczekać. Jak lekarz mówi, że będzie ok to będzie, zobaczysz smile

Okej, to zajrzę sobie do apteki Gemini i to sprawdzę w takim razie. Dobrze, że można to wszystko już zamawiać online smile

To prawda, apteki online to złoto dla młodych matek haha tongue