Topic: Odżywkę białkową Fundamic stosować przed czy po treningu?

Od miesiąca chodze na siłownie, żeby odbudowac forme po złamaniu reki i zaczełam stosowac odżywkę białkową Fundamic. Na opakowaniu jest napisane, żeby to brac tylko po treningu, ale tak na logike to czy nie powinam tez tego brac przed treningiem, zeby organizm mial z czego czerpac energie?

Re: Odżywkę białkową Fundamic stosować przed czy po treningu?

Ja bym trzymała się tego, co piszą na odżywce. Skoro to jest odżywka białkowa, to raczej takie odżywki bierze się właśnie po treningu, ewentualnie na noc. Przed treningiem można wziąć jakaś odżywke węglowodanową. Jak bys chciala dokupic sobie jakas inną odzywke to sporo takich produktów ma Apteka MINI. Mają konkurencyjne ceny i gwarantują szybką dostawę zamówionych produktów.

tak o tym nie myślałam, dzięki za sugestie. A może znasz jakies warte polecenia odżwyki węglowodanowe?

trenujesz miesiąc i już bierzesz odżywki? po co? odpowiednio zbilansowana dieta w pełni ci wystarczy

biore odżywki białkow,e bo tak sugerował mi ortopeda, mowil, że w ten sposób najszybciej odbuduje mieśnie; zeby nie bylo, moj trening nie jest mocno obciazający, wciąż musze uważac na reke

Ta odżywka białkowa Fundamic to jest odżywka potreningowa. Ona zawiera aminokwasy BCAA, więc to, czego najbardziej w tej chwili potrzebujesz i co musi być dostarczone do organizmu z zewnątrz. Oczywiście możesz właczyć do swojej codziennej diety wiecej miesa, ale odzywka, zwłaszcza w formie koktajlu jest lepiej przyswajalna i lekkostrawna. Tutaj https://www.aptekamini.pl/fundamic-odzywczy-koktail-waniliowy-300g.html znajdziesz dokłady opis właściwości tej odzywki. Jak chcesz cos brac przed treningiem to lepszym wyborem będzie kreatyna, bo ona zwieksza możliwości treningowe. Tylko nie wiem czy w twojej sytuacji warto ja stosowac, gdy i tak na razie Twój trening nie moze byc zbyt intensywny.

Moim zdaniem nie potrzebujesz wogole żadnych odżywek. Delikatny trening i właściwa dieta powinna wystarczyć, chyba że uprawiasz jakiś sport, wtedy rzeczywiście odżywki białkowe czy kreatyna są niezastąpione.

nie nie jestem sportowcem:) miałam 6 tygodni reke w gipsie i pozanikaly mi miesnie, ćwicze zeby szybko wrócic do formy