Topic: Czy naklejki na ścianę zniszczą mi farbę?

Hej, chcę sobie przykleić kilka naklejek na ścianie, ale nie mogę przekonać do tego mojej mamy, bo ona się boi, że potem jak będę to odklejał to mi odejdzie cała farba i będzie ściana do malowania. Szczególnie, że dopiero co było malowane, więc dla niej to jest taki duży problem, a mi się tak podobają te naklejki! Czy ktoś może mi napisać, czy jest jakiś czas po którym taka naklejka przy odklejaniu może mi zniszczyć farbę?

Re: Czy naklejki na ścianę zniszczą mi farbę?

Rozumiem obawy twojej mamy, ale nie trzeba z tego robić jakiejś wielkiej awantury, przecież dzieci też mają prawo decydować o tym jaki będzie ich pokój smile Może z nią porozmawiaj, wytłumacz dlaczego ci zależy i wtedy nie będzie tak się przejmowała tą ścianą. Ja miałam takie naklejki i po kilku miesiącach je ściągnęłam powolutku i nic się ze ścianą nie stało. Zdaję sobie sprawę, że jakość naklejki gra tutaj rolę.

Nie pytaj się ino sam przyklej, zobaczy efekt i już nie będzie się gniewała - ja tak zrobiłem big_smile

Nie wiem dlaczego rodzice tak się przejmują czystością ścian, u mnie jest to samo big_smile Ja co jakieś kilka miesięcy mam pomysł na przemeblowanie pokoju, więc wiecznie gdzieś zahaczę stołem, albo szafką i moje ściany na tym cierpią tongue Na początku mama zaraz wpadała w szał, ale teraz tylko się z tego śmieje jak słyszy, że szuram meblami i zmieniam kolejny raz wystrój big_smile