Topic: Ulubieni producenci akcesoriów ogrodniczych

Witam. Przymierzam się żeby zakupić w nadchodzącym czasie trochę akcesoriów ogrodniczych. Potrzebowałbym solidnej rekomendacji, jakie kosiarki, pilarki itp. polecacie, żebym nie popełnił gafy i nei kupił przypadkiem jakieś słabej jakości sprzęt

Re: Ulubieni producenci akcesoriów ogrodniczych

Powiem Ci, że według mnie obecnie na rynku króluje Husqvarna… mam w domu jedną z pilarek marki Husqvarna i jest niezastąpiona. Niesamowita jakość, nigdy mnie nie zawiodła a sporą jednak z nią pracuje. Idealna do cięcia drewna na opał i inne tego typu roboty. Zapamiętaj tę nazwę, bo ze świecą szukać drugiego takiego producenta.

U mnie z kolei na pierwszym miejscu jest Gardena Poznań ma świetnie zaopatrzony sklep
z ich produktami i akurat mam szczęście, że mieszkam niedaleko. W swojej ofercie mają WSZYSTKO co może się przydać do pielęgnacji ogrodu i znacznie więcej. Zawsze jak kupuję od nich produkty to jestem zachwycony jakością i wykonaniem.

Ja osobiście się przznam, że nie zwracam uwagi na producentów czy markę tylko najczęściej kieruję się jak najniższą ceną.. wychodzę z założenia, że za większość produktów po prostu przepłacamy i lepiej kupić coś taniej a efekt będzie taki sam.

Bzdura. To beznadziejny sposób myslenia. Po pierwsze, jeśli zależy nam na jakości to nie powinniśmy oszczędzać. Po drugie jeśli się zainwestuje w drogi produkt, to się ma przynajmniej gwarancję, że będzie na lata i się nie będzie psuł oc chwila. Tymczasem jak się zaopatrzymy w najtańszy produkt, to na ogół albo jest wadliwy itp.

Zgadzam się, też zależy mi na jakości to nie powinniśmy patrzyć na cenę a na efekt końćowy. Poza tym to mit, że za jakość trzeba zapłacić nie wiadomo ile pieniędzy. Często firmy mają świetny stosunek ceny do jakości