Topic: Kurs pilota dla początkujących

Witam wszystkich, bardzo chciałbym w przyszłosci zrobić sobie kurs pilota. Ale ponieważ dopiero zaczynam to chcę sobie spróbowac jak to jest. Czy ktoś wie gdzie jest fajny symulator lotów? Nie szkodzi mi, że w innym miescie, bo mogę sobie pojechac, mam pracę typu freelance z komputerem, wiec moge pracować wszędzie.

Re: Kurs pilota dla początkujących

Dobrze robisz, że w ogóle chcesz zobaczyć z czym to sie je tylko sie przy pierwszym rozbiciiu nie zrażaj, trzeba wyćwiczyć. Symulator lotów jest w Poznaniu, więc jesli ci to nie przeszkadza a jestes z innego miasta to wbijaj. Ja nie mieszkam w Poznaniu ale regularnie tam jezdze do klienta i zawsze tam zachodzę, bo we wrocku tego nie ma. Zobacz sobie tu na stronie: http://www.gearup.aero/opis-symulatora/ .Zdecydowanie polecam, szczególnie jesli bedziesz jeszcze z kims, naprawde dobra rozrywka.

o właśnie, to poznan nawet niedaleko bo ja też z wrocławia. Jak często jezdzisz do poznania?

Mniej więcej raz na dwa tygodnie bo mam tam klientow, to z reguly zostaje na 2-3 dni, jeden dzien spotkania a reszta jakies tam włąśnie tego typu rozrywki. Akurat muszę z przykrością powiedzieć, ze w naprawde fajnych formach spedzania wolnego czasu, stolica wielkopolski zdecydowanie wyprzedza stolice dolnego slaska. Tacy probujemy byc kulturalni i ę i ą, że zapomina się o tym, że ludzie po prostu mają ochote sie pobawic w inny sposób, troszkę wymagający adrenaliny. Jestem tym mocno zdegustowany.

Muszę się z tobą zgodzić. Najlepszy przyklkad – ja pytający z wrocka gdzie jest symualtor. To moze dam ci znac jak bede w koncu jechal to sie zabierzemy razem, skoro juz tam byles?

Bardzo dobry pomysl, wbijaj.