Topic: Instalacja alarmu i kamer Kraków

Witam. Z racji zaplanowanego przeze mnie otwarcia obiektu usługowego, potrzebuję dość szybko i oczywiście możliwie najtaniej zakupić i zainstalować alarm oraz pakiet kilku kamer działających również sprawnie po zmroku, gdy lokal jest zamknięty. Jeżeli uporaliście się już z podobnym problemem, albo znacie kogoś/firmę wartą polecenia, to bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam.

Re: Instalacja alarmu i kamer Kraków

A co to za usługi, że aż tak musisz się zabezpieczyć? Najłatwiej będzie wpisać pewnie w Google „instalacje monitoringu Kraków”, nie mieszkam tam, więc trudno mi doradzić co do konkretnego sklepu, natomiast nie radziłbym kupować czegoś „po kosztach”. No i tak między nami, nawet atrapy ponoć jakiś pozytywny wpływ mają na spadek kradzieży.

Nie chcę wchodzić w szczegóły, bo to forum publiczne jednak. Widziałem u znajomych, którzy zajmują się spożywką, że mają w domu telewizor, na którym widać podgląd ze wszystkich kamer ze sklepu. Właśnie o coś takiego mi chodzi.

Aha, czyli potrzebujesz telewizji przemysłowej ? Rzadko bywam w Krakowie, bo mieszkam jednak kawałek dalej, ale z dwa razy robiłem już przejezdnie zakupy w Monitoringu & IT. Ulicy nie podam, bo nie pamiętam, jeżdże na pamięć tongue Znajdziesz ich na pewno w sieci, sprzedają też przez internet w razie czego. Nie odniosę się co do konkurencji, ale ja tam jestem zadowolony.

A co konkretnie u nich kupowałeś? Dzięki za pomoc, poszukam ich.

Alarm zakładałem w biurze. Ich adres strony idzie jakoś tak: monitoring-it.pl, jakbyś nadal szukał. Myślę, że też będziesz zadowolony, zobacz promocje, często można coś taniej zdobyć.