Topic: Jak przedłużyć gwarancję

Zastanawiam się w jaki sposób można przedłużyć gwarancję na kupiony sprzęt komputerowy. Nabyłem ostatnio Dell Latitude E5550 i chce się zabezpieczyć przed ewentualnymi kosztami.

Re: Jak przedłużyć gwarancję

Praktycznie każdy sprzedawca oferuje dodatkowe usługi w zakresie przedłużania gwarancji. W ten sposób można być spokojnym o swój sprzęt. Tak więc musisz się zgłosić do sklepu gdzie robiłeś zakupy i zapytać o dodatkową usługę.

Re: Jak przedłużyć gwarancję

Ja ostatnio przedłużyłem gwarancję w moim nowym ThinkPadzie. To w końcy drogi sprzęt, więc muszę mieć pewność, że będzie sprawny.

Re: Jak przedłużyć gwarancję

Sklepy z reguły naprawiają laptopy multimedialne w ramach swojej podstawowej działalności, dlatego też i one mogą oferować dodatkowe okresy gwarancyjne. Wystarczy, że poprosisz o taką usługę.

Re: Jak przedłużyć gwarancję

Bardzo rzadko psują się laptopy Toshiba ceny za ten sprzęt są wyjątkowo niskie, to znaczy, że warto kupować laptopy tego producenta.

Re: Jak przedłużyć gwarancję

Zgadzam się. Miałem już dwa laptopy tej firmy i nic się nie popsuło. A oszczędności można przy ich zakupie zrobić dosyć duże. Porównywalny sprzęt, ale innego producenta to wydatek większy o kilkaset złotych.