Topic: Agregaty prądotwórcze

W okresie letnim w mojej firmie często dochodzi do wyłączeń prądu. Taki już niestety teren naszego działania. Dostałem w spadku kilka agregatów prądotwórczych, które muszę najpierw naprawić, żeby zadziałały. Czy myślicie, że to się opłaca?

Re: Agregaty prądotwórcze

Na wstępie powiem ci, że też chciałbym dostać w spadku choćby jeden agregat. Koszt zakupu nowego to kilka tysięcy złotych, nie mówiąc już o kilku. I tutaj masz już odpowiedź na swoje pytanie, czy to się opłaca.

Na pewno się opłaca, tym bardziej jeśli zdecydujesz się na naprawę w tej firmie: http://przezwajaniesilnikow.waw.pl/ . Robią to od lat i wyjątkowo profesjonalnie. Polecam ich usługi.

Zwykle silniki wymagają remontu. Zobacz na cennik przezwajania elektrycznych motorów i zobaczysz, że nie jest to duży koszt. Wystarczy kilkaset złotych i masz sprzęt gotowy do dalszego działania.

To są jeszcze takie miejsca, gdzie dochodzi do takich rzeczy. Już myślałem, że celowe wyłączenia prądu to relikt przeszłości, a jednak się myliłem. Pewnie mieszkam blisko zakładu energetycznego, bo tam zawsze dochodzi do częstych wahań zasilania.